gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

YARDIM

Tüm Yardım Başlıkları >
 

Nick Kaybolmaları, Çalınmaları ile ilgili

Sitemizdeki rumuz kayıpları ve rumuzların başkaları tarafından çalınması üzerine üyelerimizin dikkat etmesi gerekenler hakkında bilgi verilmeye çalışılacaktır.

 • İlk olarak üyelik bilgilerinizi ne kadar yakınınız olursa olsun hiç kimseye vermeyin.
 • Üyelik bilgilerinizdeki tüm alanları eksiksiz ve gerçek bilgiler ile doldurun ve bunları not ederek unutmayın. Bu sayede rumuzlarınızın kaybolması durumunda daha önceden girdiğiniz bilgileri kullanarak rumuzlarınızı bulabiliriz.
 • Şifrelerinizi belirlerken en az 5-15 karakter arasında olmalı, hem harf hem karakter içermeli. Şifrenizin yakınlarınız tarafından bilinen veya tahmin edilen bilgilerden olmamasına dikkat ediniz.
 • Sitede tanıştığınız veya konuştuğunuz üyelerin size ilettikleri resim veya benzeri hiç bir dosyayı kontrol etmeden veya bilgisayar konusunda bilgisi olan birinin kontrolü olmadan açmayınız. Bu tarz dosyalar genellikle bilgisayarınızdaki tüm bilgileri bu kişilerin ele geçirmesine neden olan programlar olabilir.

  Rumuzu kaybolan veya rumuzunu çaldıran üyeler ne yapmalı?

  Öncelikle eski bilgilerini not etmiş olmalı, önceden bu rumuz için kayıtlı e-mailleri ve değiştirdiği nickleri, varsa yapılan alışverişler (kredi kartı veya mobil ödeme), alınan yasaklar, sırası ile bize iletmelidir. Bunların hiç biri yok ise biz herhangi bir kontrol yapamaz ve gerekli bilgilere ulaşamayız.

  Çalınan rumuzlar, imkanlar ölçüsünde, asıl sahibine iade edilmeye çalışılacaktır.

  Girdiğiniz bilgilerin doğruluğu ve bunları not ederek daha sonra hatırlamanız çok önemlidir. Aksi halde size bu konuda asla yardımcı olamayız.