gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

YARDIM

Tüm Yardım Başlıkları >
 

Karizması Düşük Olanlarla Nasıl Konuşurum?

Oyun masaları ekranında bulunan ayarlara girdiğinizde, Kişisel Tercihleriniz bölümünde, Karizması olmayanlar mesaj yazabilsin seçeneğini seçerek, karizması yetersiz olan kişilerin de size mesaj atabilmesini sağlayabilirsiniz.

Bu ayarlamayı, karizması düşük olanlar değil, kendisi ile karizması yetersiz olanların konuşabilmesini isteyenler yapmalıdır.

Örneğin siz elitsiniz, konuşmak istediğiniz kişinin karizması 10. Bu durumda, elit olan siz bu ayarlamayı yapmalısınız ki karizması düşük olan üye ile konuşabilesiniz. Karizması 10 olan üyenin ise bir ayarlama yapmasına gerek yoktur.

Fakat, karizması 10 olan iki üye birbiri ile konuşmak isterse, her ikisi de bu ayarı yapmalıdır. Çünkü her ikisinin de karizması yetersizdir ve her ikisi de karşısındaki üyenin yazbilmesi için, Karizması olmayanlar mesaj yazabilsin seçeneğini işaretlemelidir.

Not: Diğer kişisel tercihlerinizden farklı olarak, bu tercihiniz sistemde saklanmaz ve siteye her girdiğinizde kapalı olarak gelir. Eğer bu özelliği sürekli kullanmak istiyorsanız, salona girdiğinizde aktif hale getirmelisiniz.