gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

YARDIM

Tüm Yardım Başlıkları >
 

Fıstık Nedir? Nasıl Kazanılır? Nasıl Kullanılır?

Fıstık, Sanal Mağazamızda sizlere sunduğumuz ürünleri alabilmek için kullanabileceğiniz sanal para birimimizdir.

Peki nasıl Fıstık kazanılır veya alınır?

Siparişleriniz sayfamızdan, Kredi Kartı, Havale veya Mobil Ödeme ile Fıstık Paketlerimizden satın alabilirsiniz. Fıstık paketlerimizi, Kredi Kartı veya Mobil Ödeme ile almanız durumunda, Fıstık Bakiyeniz hemen güncellenir ve Sanal Mağazadan hemen ürün almaya başlayabilirsiniz.

Sitemiz içerisindeki aktivitelerden Fıstık kazanabilirsiniz.
- Sitemiz içerisinde bilgisayar başında bulunduğunuz, hatta sitede bulunup "UZAK" olduğunuz süre için Fıstık kazanırsınız. Süreden de Fıstık kazanabilmek için, her gün en az 1 saat bilgisayar başında olmanız gerekmektedir (Süreden ne kadar Fıstık kazanılacağı yakında açıklanacaktır).
- Kelime oyunları gibi oyunlardan Fıstık kazanabilirsiniz. Gizli kelimeyi bularak, kelimenin yazılım sıklığı ile orantılı olaracak şekilde fıstık kazanabilirsiniz.
- Her oyun için ayrı ayrı olmak üzere, yarım bırakılan her 1000. oyun için yarım oyuna yardım ettiğiniz için fıstık (5.000) kazanabilirsiniz.
- Cuma ve cumartesi akşamları, sohbet salonlarımızda yapılan 22:00-00:00 arasında düzenlediğimiz Tombala sırasında, 1.çinko (1.000 fıstık), 2.çinko (5.000 fıstık) ve tombala (10.000 fıstık) yaparak, fıstık kazanabilirsiniz.