gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

BLOG

Katil Kim?

14 Eylül 2023, 22.45
A- A+İstanbul'un küçük bir semtinde, sakin bir mahallede işlenen bir cinayet, şehri ayağa kaldırdı. Mahallenin sevilen sakinlerinden olan 35 yaşındaki Ayşe, evinin salonunda, göğsünden bıçaklanmış halde bulundu. Polis, olay yerindeki incelemelerde, cinayet silahının bulunmadığını ve Ayşe'nin cinayetinden önce herhangi bir tartışmanın yaşanmadığını tespit etti.
Polis, Ayşe'nin yakınları, arkadaşları ve komşularını tek tek sorguladı. Ancak kimse, Ayşe'nin öldürülmesini gerektirecek bir nedenden haberdar değildi. Cinayetin sırrı, bir türlü çözülemedi.
Olaydan birkaç gün sonra, mahallede yaşayan 25 yaşındaki Mehmet, polise giderek, Ayşe'nin öldürülmesiyle ilgili önemli bir bilgi verdiğini söyledi. Mehmet, Ayşe'nin cinayetinden bir gün önce, Ayşe'nin evini ziyaret ettiğini ve Ayşe'nin bir adamla kavga ettiğini gördüğünü söyledi. Mehmet, adamın kim olduğunu hatırlamadığını, ancak Ayşe'nin çok öfkeli olduğunu gördüğünü söyledi.
Mehmet'in ifadesini değerlendiren polis, Ayşe'nin cinayetiyle ilgili yeni bir soruşturma başlattı. Polis, Ayşe'nin cinayetinden önce görüştüğü kişileri tek tek araştırdı. Ancak yine de, cinayetin failine ulaşılamadı.
Cinayetin üzerinden bir ay geçmesine rağmen, katil hala bulunamamıştır. Ayşe'nin ölümü, mahallede büyük bir üzüntüye neden olmuştur. İnsanlar, Ayşe'nin katilinin bir an önce bulunmasını ve adaletin yerini bulmasını beklemektedir.
Katil Kim?
Mehmet'in ifadesine göre, Ayşe'nin cinayetiyle ilgili üç olası şüpheli var:
Ayşe'nin sevgilisi: Ayşe'nin sevgilisi, Ayşe'nin cinayetinden bir gün önce Ayşe'yi ziyaret etmiş ve Ayşe'yle kavga etmiş.
Ayşe'nin iş arkadaşı: Ayşe'nin iş arkadaşı, Ayşe'nin cinayetinden bir gün önce Ayşe'yle tartışmış.
Ayşe'nin eski kocası: Ayşe'nin eski kocası, Ayşe'den boşandıktan sonra Ayşe'yi rahatsız ediyordu.
Peki, katil kim?

YORUMLAR

15 Eylül 2023, 14.09
Ayşenin sevgilisini kıskanan eski kocası ayşenin iş arkadaşı Fatma ile beraber diyarbakır halay sevenler lokalinde halay çekerken halayda başı kirve Mehmet i aramış bugündür leeee bugündür demek suretiyle  Mehmet e şifreyi söylemiş bunu takiben mehmette karpuz koydum koynuma diyerekten bursa işi bıçağını......
Bilemiyorum Altan, bilemiyorum...
15 Eylül 2023, 22.39
Çabalıyorsun bu büyük başarı :)) Bu soru bir ironi içeriyor dostlar...
16 Eylül 2023, 00.06
Bence  hiç biri
Ayşenın oglunu ıyı tanırım
Kendisi uyuşturucu bağımlısıydı . Annesinden .para istedi  anneside  vermeyımce onla  tartiştı
Katil    OĞLU
16 Eylül 2023, 16.37
Mehmet ayşe öldürülmeden bir gün önce ayşenin evine gittiğine göre Ayşede nekfliks modunda sübyancı olamayacağı için (malum Mehmet 25 Ayşe 35) sevgilisi değil. Öyleyse Mehmet aslında ayşenin iş arkadaşı fatmasmile Resmi
Aman tanrım ters köşemi!!!!!ayşenin kocası Kuddusi üç milyar yedi yüz bin milyon milyar paranın hesabını ayşeye vermeye gelirken tek kesin bilgi halay başı kirvem masum:)
Çabalıyorum büyük başarı peşindeyim ama olmadısmile Resmi
Çok komplike agahta cristie tadında bir yazı, çözemiyorum...
Kurban olayım bir el atın ortada kalmasın cenazesmile Resmi
17 Eylül 2023, 18.19
Kafa yormicam katil herkez olabilir sen ben o su bu ….smile Resmismile Resmi 
17 Eylül 2023, 21.20
Cevap:Aslında hepimizdi tabi arkadaşlar su koymasaydı. Bu metinin amacı Türkiye'de kadın cinayetleri, toplumumuzun yüreklerini sızlatan acı bir gerçek. Her biri bir insanın hayatının son bulduğu bu trajediler, sadece bir istatistik değil, aynı zamanda aileleri, arkadaşları ve toplumu derinden etkileyen insanlık dışı eylemlerdir.
Bu cinayetlerin arkasındaki duyarsızlık, hepimizin üzerine düşen bir sorumluluğu hatırlatmalıdır. Sessiz kalmak, bu sorunu görmezden gelmek veya sadece başkalarının sorunu gibi davranmak, sorunun büyümesine ve yayılmasına katkıda bulunur.
Unutmayalım ki, bu cinayetler yalnızca kadınları değil, birlikte yaşadığımız bir toplumu da mahvediyor. Toplum olarak daha duyarlı ve eğitimli olmalı, kadınların haklarına saygı göstermeli ve şiddeti kesinlikle reddetmeliyiz. Hepimiz, kadınların güvenliğini ve eşit haklarını savunmalı, dayanışma içinde olmalıyız.
Kadın cinayetlerinin son bulması için çaba sarf etmek, birlikte mücadele etmek ve sesimizi yükseltmek zorundayız. Unutmayalım ki, bu sadece bir kadın meselesi değil, hepimizin meselesi. 
Öldürülen kadınlarımızın unutulmaması bizi katil yapmaz fakat suç ortağı yapar. 


Saygılarımla 

18 Eylül 2023, 09.53
Houston, we have a problem!
Where is the irony??
Bir şehir efsanesine göre mavi hapların bulunması kalp ilacı için yapılan çalışmanın yan etkisidir.
Nerden nereye bağladım kusuruma bakma...

Bakın arkadaşlar yazının altına yapılan yorum bence bazen  yazıdan kıymetlidir. Bazen tabiki şu anki gibi değil. Ben yazıyı cidden polisiye tarzı sandım birazda eğlenelim diye yorum yapmıştım ama oradan kadın cinayetleri ve toplumsal bilince dayanacağını tahmin edemedim kusura bakma(yın)

Yorum konusunda da şunu söyleyeyim aynı ve ya tezat fikirlerde olduğunuz yazıların altına yaptığınız yorum yazarın gelişimi için faydalıdır(bence)
Güzel bir yazının altına emeğine sağlık yüreğine sağlık kalemine sağlık yazmak yerine beğenmenin nedenini benim gibi 5 paragraf değil kısaca yazarsanız yazarın isteğini arttırabilirsiniz. Daha güzel yazılar çıkar ve ya yazar daha bir özenebilir. Kötü yazıların altına yazacağınız yazarın hatalarını yine benim bazı zamanlar yaptığım gibi değil düzgünce anlatacağınız yorumda yazar kendini geliştirmek istiyorsa faydalı olabilir.ve ya tam tersi olur kavga çıkar yine eğlenirizsmile Resmi
Tabi güzel çirkin iyi kötü göreceli bir kavram...
Körü körüne emeğine sağlık yazmaya devam ederseniz kötü bir yazı yazan vatandaş kendini iyi bir yazar sanabilir. veya iyi bir yazı yazan vatandaş ne yazsam gideri var salla moduna da girebilir

Oyun sitesinde yazılan yazılar Bloglar için bu kadar teferruatlı hap yapılsa kanseri verem edecek bir açıklama???
Bilemiyorum Altan, Bilemiyorum...
Çal kekeeee çalllsmile Resmi
26 Eylül 2023, 15.58
Katili aramaniz hata
Katil Mehmet..
Hedef şaşırtıyor iyi arastirilsin ltfn ))
04 Ekim 2023, 02.17
Şu üstte yorum yapanları bir araştıralım amirim. Çok pis kıllandım ben bunlardan
04 Ekim 2023, 13.24
Katil devlet. Kadın cinayetleri politiktir. 
04 Ekim 2023, 14.01
katil kim güzel bir soru hepsi olabilir:)
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısın