gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.
Edebiyat dergilerinde ve çeşitli ulusal gazetelerde şiirleri ve yazıları yayımlandı. Ankara Yerel Haber Gazetesinde edebiyat ve sanatla ilgili Köşe Yazıları; Yenimahalle Gazetesinde Köşe Yazıları yazdı.
Dünya Yazarlar ve Şairler Birliği PEN, Türkiye Yazarlar Sendikası TYS, Bilim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği BESAM üyesidir.
Edebiyatçılar Derneği yönetiminde; Kültür Bakanlığı Telif Hakları ve Korsan Yayınlar Komisyonunda ve Ankara İl Denetim Komisyonunda Başkan Yardımcısı olarak; Türkiye Sanat Kurumunda ise; Sanat Kolu Başkanı olarak görev yaptı.
Bartın Belediye Başkanlığı Hasan Bayrı şiir yarışmasında; Hacıbektaş Belediye Başkanlığı şiir yarışmasında; Güncel Sanat Dergisi Kaygusuz Abdal şiir yarışmasında; Sanat Kurumu; tiyatro ve resim, heykel, baskı resim, seramik, fotoğraf gibi plastik sanat dallarında Yılın Sanatçısı Seçici Kurullarında; seçici kurul üyeliği yaptı. Atların Kardeşliği ve Nal Sustu adlı iki romanı ve yedi adet şiir kitabı vardır.
Kayıt Tarihi:
25 Mart 2021 20.45
Statü:
Misafir Üye
Karizma:
50.35
Doğum Günü:
20 Şubat 1952
Cinsiyet:
Erkek
Şehir:
Ankara
Ülke:
Türkiye
Meslek:
Yazar / Şair
Eğitim:
Lisans
Son Giriş Tarihi:
20 Mayıs 2022 03.32